Licencjonowana Przewodniczka

Kalendarz spacerów

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zaloguj się

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 

Współpracuję równie chętnie z biurami podróży, grupami turystycznymi jak i z podróżującymi indywidalnie. Oto niektóre z przygotowanych przeze mnie propozycji.

Wiedeń w pigułce to oferta skierowana dla tych z Państwa, którzy chcą zobaczyć przede wszystkim to, czego w tym mieście nie można pominąć.

Spacery dla ciekawych to specjalnie przygotowywane, tematyczne spacery po mieście, w czasie których poznajemy razem interesujące miejsca, urocze zaułki, uliczki i podwórza i historię ludzi i wydarzeń, z którymi są związane.

Spotkania ze sztuką są serią oprowadzań po aktualnych, wybranych przeze mnie wystawach, lub muzeach. Tutaj oferuję Państwu luksus zwiedzania indywidualnego lub w małych, kameralnych grupach do maksymalnie 10 osób.

Oferta grupowa skierowana jest do grup podróżujących indywidualnie a także do biur podróży, realizujących wyjazdy do Wiednia. Czy zrealizuję gotowy już program zwiedzania, który oferujecie Państwo Waszym gościom, czy zechcecie skorzystać z moich propozycji? Wybór należy do Was. Na życzenie chętnie przygotuję propozycje specjalne - serdecznie zapraszam do współpracy.

 

"Palmiarnia w Schoenbrunn" © Foto Mariusz Klimkiewicz